Introductie Scipio app

Sinds enige tijd maakt de Koningskerk gebruik van de app Scipio. Deze app kent veel mogelijkheden. Zo omvat de app de actuele ledenlijst en vindt steeds meer interne communicatie plaats via deze app, waaronder de verspreiding van het kerkblad. De app is alleen bedoeld voor leden van onze kerk vanwege alle persoonlijke informatie die erin staat.

De app is te downloaden voor Apple en Android.

Download iPhone app         Download Android app

Als uw e-mailadres bekend is bij de Koningskerk, dan kunt u daarmee inloggen en zal de app u herkennen als lid. Is uw e-mailadres niet bekend? Stuur dan een e-mail met uw gegevens naar het kerkelijk bureau. Nadat zij uw gegevens verwerkt hebben, kunt u vaak binnen 24 uur inloggen in de app.

Deze site gebruikt cookies om informatie op te slaan op je computer. Door deze site te gebruiken accepteer je de voorwaarden en het privacy beleid. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten