De Klaroen via e-mail

Als u de Klaroen nog niet via e-mail ontvangt, kunt u dit eenvoudig via de website regelen. Let op: hiervoor moet u lid zijn van onze gemeente, vanwege de persoonlijke informatie die hierbij beschikbaar is.

  1. Klik op de link “Registreren” bovenaan deze website (niet beschikbaar op mobiele apparaten) of ga naar koningskerk.nl/registreren.
  2. Vul in ieder geval de verplichte velden in en let er hierbij vooral op dat het juiste e-mailadres wordt ingevuld, want naar dat adres zal de Klaroen ook worden gestuurd.
  3. Na het voltooien van de registratie ontvangt u een mailtje om uw e-mailadres te bevestigen. Dit kunt u doen door te klikken op de link in het mailtje.
  4. Uw aanvraag wordt doorgestuurd naar het webteam, die uw account zo snel mogelijk zal activeren. Zodra dit gebeurd is, ontvangt u weer een mailtje.
  5. Als u het tweede mailtje ook heeft ontvangen, kunt u inloggen op de website met het e-mailadres en wachtwoord dat u bij stap 2 heeft gekozen.
  6. Als u ingelogd bent op de website, klik dan op de link “Klaroen via e-mail” bovenin het scherm (niet beschikbaar op mobiele apparaten) of ga naar koningskerk.nl/klaroen-via-e-mail. Daar vindt u de links om u aan- of af te melden voor de digitale Klaroen.
  7. Klik op de link “Klik hier om je AAN te melden met het genoemde e-mailadres.” om u aan te melden. Vanaf nu ontvangt u de Klaroen via e-mail.

Let op: als u de mailtjes uit stap 3 en 4 niet heeft ontvangen, dan zijn ze waarschijnlijk als spam gemarkeerd. Controleer in dat geval ook uw map voor ongewenste e-mail!

De Klaroen wordt niet alleen via e-mail verstuurd, maar is ook van de website te downloaden, via het menu “Downloads”. Zo kunt u ook oudere uitgaven raadplegen. Ook hiervoor heeft u een account nodig, zoals beschreven in de eerste 5 stappen hierboven.

Mocht u nog vragen hebben of hulp nodig hebben bij deze stappen, dan kunt u contact opnemen met het webteam.

Deze site gebruikt cookies om informatie op te slaan op je computer. Door deze site te gebruiken accepteer je de voorwaarden en het privacy beleid. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten